Що враховувати при покупці ароматизатора для тютюну

Що враховувати при покупці ароматизатора для тютюну

Ароматизація тютюну може проводитися самостійно із застосуванням підручних засобів або спеціальних складів. Другий варіант більш зручний і швидкий, доступний новачкам, які тільки почали робити самокрутки. Якісні ароматизатори для тютюну представлені в широкому асортименті, популярні види-ваніль, лимон, вишня, шоколад, кава, ягоди. Іноді трапляються оригінальні формули, зустрічаються не тільки фабричні склади, а й продукти ручної роботи. Ваше завдання-вибрати безпечний, зручний у використанні варіант, який дозволить насолоджуватися процесом куріння без ризиків для здоров’я.

Що потрібно знати про ароматизацію

Аромати надають вже готовому продукту, який пройшов томління, сушку і процеси ферментації. Кому-то з курців до душі чисті рецепти без добавок, інших цікавлять оригінальні, яскраві нотки. Також ароматизація дозволяє прибрати різкий неприємний аромат горіння тютюну, усуває гіркоту, надає м’якість Gorenje.

У домашніх умовах можна використовувати живці вишні, листочки малини, смородини, ром, віскі, коньяк, палички ванілі, мелені кавові зерна. Також самокрутки роблять з додаванням яблука або пакетованого чаю. Але подібні експерименти цікавлять не всіх, плюс домашні рецепти не завжди дають прогнозовані результати.

Користуватися харчовими синтетичними концентратами і ароматами простіше. Рідина продається у флаконах з різними типами дозаторів. Головне, щоб кришечка щільно закривалася, інакше ароматичні речовини зникнуть. Смаки, аромати бувають різними. Збризніть тютюн рівномірно, дайте йому трохи підсохнути, робіть самокрутки. Вже ароматизоване сировину зберігайте в щільно закритій ємності (банку з кришкою або на зразок того).

Чому готовий ароматизатор-оптимальний варіант

У продажу можна знайти готові до застосування безпечні ароматизатори. Обсяг ємності досягає 50 мл, цього вистачає на 1-2 кг вагового тютюну з урахуванням бажаної насиченості. Харчові ароматизатори не впливають на міцність, помітно покращують смак, надають продукту приємний аромат.

Ціна залежить від країни виробника, складу. З рук продають недорогі ароматизатори, але ви ризикуєте, вибираючи їх. Перевірити роботу кустарного майстра або домашнього виробника не можна, як і якість застосовуваного сировини. Краще робити замовлення в спеціалізованих магазинах. Якщо виникнуть питання, менеджер надасть консультацію.