Політ на повітряній кулі — особливості та переваги послуги

Політ на повітряній кулі - особливості та переваги послуги

Компанія пропонує різноманітні подарункові сертифікати, які подарують незабутні емоції кожному, хто стане їх володарем. Компанія пропонує найрізноманітніші розваги, це активний відпочинок, екстрим, майстер-класи, це можуть бути розваги для однієї людини або для групи людей, в тому числі для сім’ї. Окрему категорію становить така розвага, як політ на повітряній кулі Львів. Політ на повітряній кулі дозволить насолодитися красою пейзажів, насолодитися красою старовинного міста з висоти пташиного польоту.

Особливості польоту на повітряній кулі

Цю послугу можна віднести, як до романтики, так і до екстриму. Це політ на яскравому кулі, він захоплює, вражає, дозволяє познайомитися з красотами пейзажів. Це неймовірне враження, яке залишиться з вами надовго. Оригінальним буде політ на повітряній кулі над Львовом, це можливість зануритися в казковий світ. Не всім вдається подивитися на Львів з висоти, побачити мальовничі пейзажі, красиві будівлі.

Якщо ви придбаєте подарунковий сертифікат на політ на повітряній кулі, то людина залишиться максимально задоволеним і захоче скористатися даною послугою знову і знову. Ви зможете побачити красиві перші сонячні промені, зможете розділити емоції з коханою людиною або близьким другом. У будь-якому випадку це приємна подія для кожного. Не всім вдається спробувати дане розваги, але якщо людина стане володарем такого подарунка, у нього залишаться тільки позитивні емоції. Дана послуга доступна цілий рік, а тривалість одна година. Вона розрахована на двох осіб і надається у Львові.

Переваги подарункового сертифіката

Повітряна куля-це барвиста оболонка, яку заповнюють газом. За рахунок цього він піднімається в повітря разом з кошиком, в якій знаходяться учасники розваги. Щасливий володар сертифіката самостійно, це може бути сам Львів, Замок або гориста місцевість. Кожне місце особливо красиво, замки ваблять таємницями, ви зможете подивитися на них з нового ракурсу, краса гір вразить вашу уяву, а Львів — це можливість побачити місто з висоти. Це один з найбільш старовинних міст, ви зможете побачити дахи, парки, вузенькі вулички.

Спочатку варто визначитися, що саме вас цікавить і таким чином, ви визначите локацію. Однак перед польотом обов’язково проводиться інструктаж з техніки безпеки, також ви познайомитеся з історією повітроплавання. Повітряна куля піднімається на висоту до 200 метрів, ця подія займає одну годину разом з приїздом, підготовкою та інструктажем.