Подорожуйте з Mastercard

Подорожуйте з Mastercard

Ви можете отримати максимум комфорту до, під час і після подорожей Україною або за кордоном завдяки ексклюзивним перевагам та можливостям, які відкриває платіжна картка Мастеркард.

Держателі преміальним карток Mastercard (Ворлд, Платинум, Блек) можуть скористатися низкою послуг, перелік яких постійно розширюється. Наразі одними з найпопулярніших сервісів Mastercard для туристів є:

  • Доступ до бізнес-залів в аеропортах, зокрема у терміналі D аеропорту Бориспіль
  • Можливість швидкого проходження паспортного контролю й авіаційної безпеки
  • Прокат автомобілів
  • Цілодобова підтримка до, під час та після подорожі.

Далі — про всі ці пропозиції дещо детальніше.

Комфортабельні зали очікування

Очікуйте на свій рейс з комфортом та користю. Подорож перестає бути вкрай виснажливою, якщо у мандрівника є можливість спокійно і з комфортом дочекатися, поки оголосять посадку на літак, у спеціально облаштованих залах очікування. Окрім комфорту відвідувач бізнес-зали отримує ще дві важливі переваги: особисту безпеку та захист речей. Бізнес-зали Mastercard працюють в аеропортах Києва, Львова, Харкова, а також і закордоном.

Працюйте або відпочивайте. Лаунж зона дозволить вам набратися сил перед або під час довгої подорожі. У залах очікування є їжа, напої, свіжа преса та швидкісний Wi-Fi, тобто усі умови для комфортного відпочинку або роботи.

Прискорена реєстрація

Проходження реєстрації на рейс може трохи нервувати навіть тих, хто подорожує літаком далеко не перший раз. До того ж, довгий процес реєстрації може втомити кого завгодно. З преміальною карткою Мастеркард все стає значно простішим! Не стійте у чергах, швидко проходьте реєстрацію, авіаційну безпеку та паспортний контроль на Fast Line у «Борисполі».

Прокат автомобілів

Прокат авто майже де завгодно. Найшвидшим способом пересування, окрім авіаперельоту, є автомобіль. З карткою Мастеркард арендувати авто ви зможете у величезній кількості країн без особливого клопоту.

Сервіс. Держателі картки Мастеркард мають можливість не тільки їздити в орендованих авто країнами подорожування, але й обрати конкретний сервіс за різними програмами, які передбачають:

  • Різноманітні знижки;
  • можливість бронювання;
  • безкоштовне членство;
  • підвищення класу автомобіля;
  • право на керування не тільки для замовника послуги, а також для його супутника.

Консультації та служба підтримки

Завдяки сервісу Mastercard Concierge ви можете уникнути всіх організаційних турбот під час подорожей та перекласти їх на плечі помічника. Сама компанія називає цю послугу “вашим персональним цілодобовим асистентом”. У будь-який час ви можете дізнатись інформацію щодо броні квитків або номеру в готелі, замовити таксі або забронювати столик у ресторані, знайти свій втрачений багаж, і, звісно, вирішити ще безліч питань. А ви матимете більше часу для відпочинку.

Незаперечні переваги

Отже, преміальна картка Mastercard – це ідеальний компаньйон для усіх, хто цінує безпеку, швидкість і зручність. Вона допоможе вам подорожувати без зайвих зусиль та отримувати максимум від подорожей.