Особливості вибору акрилової ванни

Особливості вибору акрилової ванни

Сьогодні на зміну звичним чавунним ваннам приходять аналогічні акрилові вироби. Тільки вони виділяються безліччю переваг, до числа яких відносяться

  • невелика маса, завдяки якій знижуються трудовитрати на установку і транспортування;
  • ремонтопридатність;
  • широкий асортимент форм, розмірів і відтінків;
  • можливість врізки будь-якій комплектації гідромасажу і змішувача;
  • полегшений догляд завдяки відсутності складних заглиблень.

Головні тонкощі вибору

На що варто звернути увагу, збираючись купити акрилову ванну в Києві?

Придбання нової ванни в кредит або за готівку — це в будь-якому випадку невелике подія, вибір виробів подібного типу сьогодні пропонується в самому широкому асортименті. Це і є величезна перевага, яке, однак здатне також викликати певні складнощі. Завдання перед покупцями стоїть одна — придбати максимально якісні акрилові ванни недорого — допомогти в цьому може інтернет-магазин сантехніки «Сантехдом Київ».

В першу чергу звернути увагу необхідно на поверхню, яка повинна бути рівною і гладкою, ніяких опуклостей шорсткостей і поглиблень на ній бути не повинно, якщо звичайно, це не акрилові ванни з нестандартним розміром. Звернути увагу потрібно і на колір ванни, будь-які відмінності неприпустимі строго однотонними повинні бути дно і стінки. По суті, акрил — це той же пластик, і наявність розлучень є головною ознакою його низької якості.

Збираючись купити акрилову ванну в Україні, важливо враховувати, що в процесі експлуатації навантаження будуть припадати в основному на дно ванни, а тому цього елементу варто приділяти особливу увагу. Воно повинно бути гладким, а якість антиковзаючого покриття — відмінним.

Перед тим як вибрати відповідне виріб, на яке надається гарантія якості, необхідно з’ясувати, з якої сировини воно було виготовлено. Від цього залежить довгостроковість експлуатації і якість придбаного товару.

Як вірно досліджувати шари акрілової ванни

Чим товщі стінки — тим надійніше виріб, найчастіше на ринку представлені моделі, виготовлені з листового акрилу, товщина його становить до 4 мм, але набагато вигідніше купувати вироби провідних виробників — AM-PM, RADAWAY, Triton (Тритон), що відрізняються підвищеною надійністю, міцністю і довговічністю. Товщина стінок в них зазвичай становить 6 мм.

Важливо зрозуміти, що верхній шар — це як раз і є акрил, досить оглянути край бортика для того, щоб зрозуміти, скільки його використовував виробник. Товщина армування теж має значення, побачити її можна в тому ж зрізі бортиків. В процесі вибору можна порекомендувати постукати по дну кулаком, провівши обстеження подібним чином і стінки в кількох місцях, якщо вони якісні і міцні, то звук буде глухим. Незайвим буде навіть понюхати внутрішню сторону стінок ванній — ніякого різкого запаху бути не повинно — тільки такий варіант заслуговує на увагу покупця — його можна сміливо купувати, використовуючи в тому числі таку пропозицію, як оперативна доставка по Україні в компанії «Сантехдом Київ».